Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
53 cm Quick Clear CCR 6053 (38569)

53 cm

Quick Clear CCR 6053

Model: 38569

Wspaniałe rezultaty, które osiągniesz bez większego wysiłku. Nasza najlepiej sprzedająca się odśnieżarka – skraca czas odśnieżania nawet do jednej trzeciej.

Specyfikacja

Silnik:
Toro OHV
Pojemność silnika:
163 cc
Starter:
Elektryczny
Waga:
41 kg
Gwarancja:
2 lata

Cechy

Toro Premium 163cc 4-cycle OHV Engine

Czterosuwowy, cichy silnik z serii Toro Premium został zaprojektowany wyłącznie do maszyn Toro. Takie podejście do dedykowanej jednostki napędowej gwarantuje wysokie osiągi, moc i niezawodność.

Technologia Power Curve®

Profilowany i zakrzywiony wirnik wraz z obudową w kształcie odwróconego leja sprawiają, że odśnieżarka szybciej zbiera śnieg i nie zatyka się. Szerokie gumowane łopatki podrzucając śnieg napędzają odśnieżarkę pozostawiając za sobą oczyszczone podłoże.

System Power Propel®

Innowacyjny napęd, który czyni odśnieżanie prawdziwą przyjemnością. Przemyślanie skonstruowany paskowy rotor nie traci kontaktu z podłożem. Zdecydowanie upraszcza to i przyspiesza pracę.

System Quick Shoot

Dzięki systemowi kontroli wyrzutu możesz łatwo zmienić jego kierunek bez spowalniania pracy. Po prostu naciśnij przycisk i przesuń dźwignie deflektora.

Przegroda wyrzutu

Wysoka, niska lub średnia siła wyrzutu śniegu. Przegrodę ustawisz i zablokujesz dosłownie jednym ruchem ręki.

2-letnia gwarancja zapłonu

Jeśli w ciągu dwóch lat odśnieżarka nie uruchomi się po jednym, lub dwóch pociągnięciach, Toro naprawi ją za darmo.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.