Sprzęt, na który możesz liczyć w każdej sytuacji!
Produkty Toro
71 cm Power Max® HD 1028 OXE (38824)

71 cm

Power Max® HD 1028 OXE

Model: 38824

Odśnieżarka Power Max HD z czterosuwowym silnikiem benzynowym Toro charakteryzuje się wysoką mocą, co czyni Twoją prace nie tylko szybszą, ale i łatwiejszą nawet w najcięższe zimy. Głębokość pracy to aż 71cm z wydajnością do 955 kg śniegu na minutę.

Specyfikacja

Silnik:
Toro Premium OHV
Pojemność silnika:
302 cc
Starter:
Elektryczny
Waga:
117 kg
Gwarancja:
3 lata

Cechy

Solidna konstrukcja

Wytrzymałe łopatki zagarniające śnieg działają na wzmocnionych oraz powiększonych stalowych łożyskach oraz ośkach. Dzięki takiej konstrukcji, model ten doskonale radzi sobie nawet z ubitym śniegiem.

System Power Max®

Absolutna nowość w technologii odśnieżania, ten rewolucyjny system reguluje siłę wyrzutu śniegu, zapobiega zatykaniu się leja i zapewnia doskonałą wydajność. W tradycyjnych odśnieżarkach operator sam musi regulować przepływem śniegu, aby jego maszyna nie zatkała się. Nasza odśnieżarka robi to sama!

Kontroler wyrzutu QUICK STICK®

Kontroler wyrzutu QUICK STICK® – za pomocą innowacyjnego joysticka można zmienić kierunek i kąt wyrzutu śniegu podczas pracy odśnieżarki.

Rozrusznik elektryczny

Rozrusznik elektryczny zapewnia pewny start odśnieżarki nawet w najzimniejsze dni.

Sterowanie za pomocą jednej ręki

Do sterowania odśnieżarką potrzebujesz tylko jednej ręki – łatwo zmienisz prędkość, czy kierunek wyrzutu śniegu bez spowalniania maszyny.

Serwis

Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to zestawy oryginalnych części eksploatacyjnych i narzędzi marki Toro, umożliwiających wykonanie samodzielnego serwisu urządzenia. W celu uzyskania dokładniejszych informacji – skontaktuj się z serwisem.

Skontaktuj się z naszym serwisem

Pliki do pobrania

Zapytaj o ten produkt

Administratorem danych osobowych jest Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec Sp. J. (ul. Głogowska 346a, 60-004 Poznań). Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.